052-2514069

חתונה בטבע

חתונה בטבע

יום החתונה הוא אחד הימים החשובים והמשמעותיים ביותר בחייו של כל אחד מאיתנו,

חתונה בטבע תגרום ליום החשוב הזה ליום שייחרט בזיכרונכם לעד…

אז מה מיוחד כל כך בחתונות בטבע?

חתונה בשטח – בטבע – מאפשרת לכם להתחתן כמו שחלמתם: ישנן אפשרויות רבות למקומות לחתונה בטבע – בין אם זו חתונה קטנה בחצר האחורית של הבית או במושב, ובין אם זו חתונה גדולה בכל מקום מיוחד בטבע – בכל לוקיישן שתבחרו, ובכל עונות השנה: בצפון, במרכז, בשרון ובדרום הארץ.

מרחב ללא הגבלה! בחתונה בטבע לא קיימת הגבלת מרחב ומיקום של אולם אירועים. תוכלו להקים את החופה, רחבת הריקודים, קבלת האורחים ושאר הדברים היכן שתבחרו.

הקונספט הופך יצירתי וגמיש בעיצוב חתונה בטבע וניתן לשחק עם עיצוב התאורה והמקום, מיקום האוכל, פינות ישיבה מדליקות, פינות משחקים לילדים ועוד … בדיוק כמו שחלמתם.

ללא הגבלת שעות. למעשה אירוע מינימלי בטבע נמשך מ 18:00 ועד 2:00 בלילה! אף אחד לא “רומז” שצריך לסיים את האירוע. אפשר באמת ליהנות מכל רגע, להרגיש ולמצות את החתונה כמו שצריך. באירועים מסויימים האורחים נשארים לישון בשטח (ניתן לישון באוהלים אישיים ואפשר גם להקים מאהל מדוגם ברמת “בית מלון בטבע” –  חוויה שמעצימה את האירוע ופתרון מעולה למי שגר רחוק ורוצה ליהנות משתייה טובה) וקמים לנוף של הטבע + ארוחת בוקר מפנקת.

מחירים של חתונה בטבע גמישים מאוד – ניתן לקיים חתונה זולה בטבע או חתונה יוקרתית ומפוארת.

רק בחתונה בטבע ניתן להרגיש את האוויר הצח, את ריח הטבע, את החופש האינסופי ואת הכיף והאושר שנמצאים
רק בטבע.

אז איך נראות חתונות מיוחדות בטבע? צפו בזוגות המאושרים שלנו!

חתונת בזק בטבע בחורף

שלומית וברק הגיעו אלי בסוף נובמבר וביקשו לארגן חתונה תוך שלושה שבועות. מכיוון שמדובר בתחילת החורף ציינתי שלא מומלץ לערוך אירועים בשטח ולמחרת ערכתי סיור במושבים ובמשתלות באיזור פרדס חנה בחיפוש אחר חממות ריקות.

קראו עוד
אהבתם? שתפו והתייעצו גם עם החברים והמשפחה!
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
צרו איתי קשר

ליצירת קשר
השאירו פרטים כאן