052-2514069

שירותים ניידים לאירועים

שירותים ניידים לאירועים

שירותים ניידים לאירועים בטבע

לאחר שהחלטתם להפיק את החתונה, את בר המצווה או כל אירוע אחר בטבע, אתם חייבים להתארגן מראש, ונדרשת מחשבה וארגון לפרטים רבים: בחירת המקום המתאים, קייטרינג ועיצוב האווירה ועוד… אולם מעבר לכל אלה, חשוב לדאוג לנוחיות המוזמנים שלכם. ונוחיות – מתחילה בהזמנת שירותים ניידים,

שירותים ניידים אלגנטים בטבע

במידה וחשבתם לרגע שהזמנת שירותים ניידים למקום האירוע בטבע הינה הזמנת שירותים כמו אלה שהיו קיימים בעבר ונמצאו במחנות קיץ או הופעות בטבע, הרי שאתם טועים. היום, ישנה אפשרות להזמנת שירותים ניידים אלגנטיים ומאובזרים, ואתם תוכלו להיות בטוחים שהאורחים שלכם יחשבו שמדובר במבנים קבועים. השירותים המודרניים כוללים את כל האבזור הנדרש הכולל מראות, מיזוג אוויר, מים וסבון וכדומה…

מחיר נוח לשירותים ניידים

אין ספק שהזמנת שירותים ניידים ברמה גבוהה זו הוצאה כלכלית שצריכה להילקח בחשבון, אולם יחד עם זאת, זו אינה השקעה גדולה מידי – כך שאין סיבה לוותר על האפשרות הזאת. חשוב להבין שבכל מקרה אתם חייבים לדאוג להימצאותם של שירותים באירוע, ולכן אם אתם כבר מזמינים שירותים ניידים, כדאי שהם יהיו יפים, מודרניים ונקיים, כדי שהאורחים שלכם יוכלו להרגיש בנוח לכל אורך האירוע שאתם מפיקים.

אנחנו בדבש אירועים בטבע נדאג לקרונות שירותים מפוארים וממוזגים, מאובזרים בקפידה במיטב מוצרי הסניטציה והטכנולוגיה. בהיצע שלנו, קרונות שירותים במגוון גדלים ועיצובים, שירותים מונגשים לנכים, קרונות נפרדים לגברים ולנשים עם לובי מפואר ושירותים אקולוגיים.

קרונות השירותים פועלים עצמאית ללא צורך בחיבור לתשתיות מים וביוב ומגיעים בליווי איש ניקיון ותפעול מקצועי צמוד למשך כל זמן האירוע.

אהבתם? שתפו והתייעצו גם עם החברים והמשפחה!
קידום אתרים בגוגל קידום אתרים בגוגל
צרו איתי קשר

ליצירת קשר
השאירו פרטים כאן